ПІКЛУЙТЕСЬ ОДИН ПРО ОДНОГО - КУПУЙТЕ БЕЗПЕЧНО ОНЛАЙН НА ХОЗПРОМ

Пресс для сыра Кухонная посуда Пластиковые формы для сыра Форма для брынзы Форма для производства сыра Формы для сыроварения Формы для твердых сыров Творог в домашних условиях Брынза Мягкий сыр Сыроварение Форма с поршнем для сыра Молочный сыр Сыроварня Формы для сыров Форма для сыра с поршнем Сыроделие Молочный сыр Форма для брынзы Форма для сыра с поршнем Закваска для сыра Рецепт сыра Изготовление сыра Сырные формы Форма для брынзы Кухонная утварь Сыр приготовление Формы для адыгейского сыра Сыроделие Пресс для изготовления сыра Сычужный фермент Форми для сироваріння Форма для сыра сыродельница Форма для творога Форма для сыра с поршнем Изготовление сыра дома Сыроделие Сулугуни в домашних условиях Фермент для сыра Ферменты для сыроделия Прессы для сыра Молоко Домашний творог приготовление Твердый сыр Домашний сыр
304.69 грн
☑ Товар в наявності
☑ Актуальна ціна
☑ Швидка доставка
Зараз цей товар

(04-157) Форма д/твердих сирів 2 кг
Ціна за одиницю: 304.69 грн
Колір: белый
Кількість:
грн26 дренажних отворів
Матеріал: харчової РР
Діаметр: 220 мм
Висота: 83 мм
Вихід продукції: 1,8-2,5 кг
На дні і бічній поверхні форми є дренажні отвори для виведення сироватки.
Відпрессовка твердих сирів, нові смаки натуральних молочних продуктів з 100% молока реалізовано тисячами сироварів за допомогою форми для твердого сиру з поршнем. Компактна і до дрібниць продумана конструкція дозволяє отримати гарну голівку витриманого сиру вагою до 2,5 кг як на промислових потужностях, так і в домашніх умовах.
Термін відправлення (днів): 1-3

Форма для виробництва всіх типів твердих і напівтвердих сирів з поршнем. Товщина стінки виробу становить 8 мм, що дозволяє використовувати форму для відпресовки сирів під значною вагою (розрахункова вага до 150 кг). Головка сиру, приготована за допомогою даної форми не тільки має щільну структуру, а й отримує гарний зовнішній вигляд завдяки сферичній поверхні дна форми і притиснутого поршня. Слід акцентувати увагу сироварів на щільне прилягання поршня до внутрішньої поверхні форми. Між поршнем і приймальною частиною форми відсутній значний зазор, що запобігає випиранню сирного зерна при значному навантаженні. Серпянка і будь-які вставки для цієї форми не потрібні!
Форма для приготування сиру з поршнем в даному виконанні - абсолютно новий виріб на ринку України, інноваційний за своїми характеристиками і універсальний в сфері застосування.
Компанія Хозпром продовжує брати участь в розвитку сироваріння України, розробляючи і впроваджуючи в життя комплексні проекти забезпечення простоти роботи професійних сироварів. З нашими формами ви не тільки отримуєте абсолютний результат, а й максимальну вигоду при мінімальних витратах сил і часу.