ПІКЛУЙТЕСЬ ОДИН ПРО ОДНОГО - КУПУЙТЕ БЕЗПЕЧНО ОНЛАЙН НА ХОЗПРОМ

Годівниці для курей Обладнання для курей Годівниці для курей своїми руками Все для курей Байтріл для курчат Конус для забоя Кормушка для индюков Кубла для несушек Купить премикс для кур несушек Поїлка для курей Премікс для курчат Для несушек Бункерная кормушка Поилки для курей Кормушка для бройлерів Бункерная кормушка для перепелов Седало для несушек Комбикорм бест микс для бройлеров Корм для перепелов несушек Кури несучих порід купити Купить поилки для курей Забой бройлеров Поилка для птиц Курятник для бройлеров Комбикорм для индюков Бройлер кобб 500 Бмвд для бройлеров Комбикорм для несушек Премікс для курей Продам брудер Конус для забоя бройлеров Ящики для курчат Ферма для кур несушек Инкубационное яйцо Купить кормушки для курей в украине Крейда для курей Комбикорм для бройлеров цена Клетки для перепелов купить Кормушка бункерная Бункерная кормушка для птиц Поїлки для качок
61.48 грн
☑ Товар в наявності
☑ Актуальна ціна
☑ Швидка доставка
Зараз цей товар

(04-314) Вакуумна поїлка 1.5 л
Ціна за одиницю: 61.48 грн
Колір: красный
Кількість:
грнОб'єм бункера: 1,5 л
Діаметр: 210 мм
Висота: 140 мм
Вакуумна поїлка для домашньої птиці на 1,5 л ідеально підійде для напування пташенят та дорослої птиці, що міститься в клітках. Поїлка має ручку для перенесення і можливості підвішування. Зручність використання компактної вакуумної поїлки для домашніх птахів визначає її популярність при вирощуванні поголів'я курчат в брудерах і обмежених висотою приміщеннях. Вакуумна поїлка на 1,5 літра стане незамінною при напуванні курей, качок, гусей, індиків у відкритих вольєрах при невеликій кількості домашньої птиці. Прозорий бункер поїлки дозволяє оцінити кількість води, що залишилася в поїлки і показує ступінь забруднення колби.
Конструкція вакуумних напувалок дозволяє автоматично подавати воду до певного рівня, завдяки різниці атмосферного тиску всередині і зовні поїлки.
Термін відправлення (днів): 1-3