ПІКЛУЙТЕСЬ ОДИН ПРО ОДНОГО - КУПУЙТЕ БЕЗПЕЧНО ОНЛАЙН НА ХОЗПРОМ

Все для курей Кормушка для курчат Поїлки для курей Купить перепелов несушек Суточный бройлер Курятник купить киев Кормушка для курей купить Машинка для ощипывания курей Йодинол для кур Поилка для кур зимой Кормушка для уток Чим годувати бройлерів для швидкого росту Содержание перепелов Аптечка для курчат Конус для забоя бройлеров Линия поения для бройлеров Купить топ корм для бройлеров Купить все для курей Купить поилки для бройлеров Продам куры несушки с доставкой днепр Бройлер кобб Годівниці для курей Купити курчат Разведение кур несушек Для курчат Кормушки для перепілок Вакуумная поилка Рецепт комбікорму для бройлерів Фініш для бройлерів Обладнання для вирощування бройлерів Що робити щоб кури неслися взимку Кормушки для циплят Поилка для кроликов Купить кормушку для курей Купити комбікорм Брудер для цыплят купить украина Купить курочек несушек Купить поїлки для курчат Корм для бройлеров
61.48 грн
☑ Товар в наявності
☑ Актуальна ціна
☑ Швидка доставка
Зараз цей товар

(04-314) Вакуумна поїлка 1.5 л
Ціна за одиницю: 61.48 грн
Колір: красный
Кількість:
грнОб'єм бункера: 1,5 л
Діаметр: 210 мм
Висота: 140 мм
Вакуумна поїлка для домашньої птиці на 1,5 л ідеально підійде для напування пташенят та дорослої птиці, що міститься в клітках. Поїлка має ручку для перенесення і можливості підвішування. Зручність використання компактної вакуумної поїлки для домашніх птахів визначає її популярність при вирощуванні поголів'я курчат в брудерах і обмежених висотою приміщеннях. Вакуумна поїлка на 1,5 літра стане незамінною при напуванні курей, качок, гусей, індиків у відкритих вольєрах при невеликій кількості домашньої птиці. Прозорий бункер поїлки дозволяє оцінити кількість води, що залишилася в поїлки і показує ступінь забруднення колби.
Конструкція вакуумних напувалок дозволяє автоматично подавати воду до певного рівня, завдяки різниці атмосферного тиску всередині і зовні поїлки.
Термін відправлення (днів): 1-3