ПІКЛУЙТЕСЬ ОДИН ПРО ОДНОГО - КУПУЙТЕ БЕЗПЕЧНО ОНЛАЙН НА ХОЗПРОМ

Форма для сыра ХОЗПРОМ Экспресс закваска для сыра Закваска для сыра Закваска для сыра купить в аптеке Meito закваска для сыра отзывы Форма для имеретинского сыра Формы для сыра 5 кг Закваска для сыра сырный фермер Закваска для сыра дор блю Продам формы для сыра Закваска для сыра из свиного желудка Форма для сыра манчего Формы для сыроварения Купить закваску для сыра гауда Закваски для сыра одесса
43.33 грн
☑ Товар в наявності
☑ Актуальна ціна
☑ Швидка доставка
Зараз цей товар

(04-147) Форма для творога
Ціна за одиницю: 43.33 грн
Колір: белый
Кількість:
грнКонсультації по телефонам:
(050) 880-89-31, (067) 289-92-14

Для виготовлення сиру і віджимання сироватки
Матеріал: харчовий РР
Діаметр верхній: 240 мм
Діаметр нижній: 150 мм
Висота: 75 мм
Вихід продукції: 1,5-2,5 кг
Сучасний сирний віджим, зручний і правильної форми допомагає швидко відокремити сирне зерно від сироватки, виключає втрати сирної маси, формує гарний пласт домашнього сиру
Термін відправлення (днів): 1-3

Форму для приготування домашнього творога дуже часто називають сирним ситом або сирним віджиманням. Безумовно, грунтуючись на досягненні головної мети-отримання сиру методом відділення сироватки, можна назвати цей виріб і «цідилкою». Але, ми як виробник, все-таки називаємо цей продукт-формою для отримання сиру.
Справа в тому, що особливості цього вироби відрізняють його від усіх можливих кустарних пристосувань. Сітчаста структура форми для сиру являє собою різні по довжині, формі і ширині отвори. Кругові, радіальні, прямокутні-вони розташовані в чітко задуманому конструкторами порядку для максимально швидкого відводу рідини з сирної маси. При цьому навіть дуже м`який ніжний сирок ніколи під власним вагою не провалюється в отвори форми.
На перший погляд просте пристосування для віджиму сиру, насправді, являє собою досить складний виріб, геометрично закінчене в своїй головній перевазі. Зручність і простота роботи з формою для виробництва сиру-ідеально виконана задача виробничників компанії Хозпром.