ПІКЛУЙТЕСЬ ОДИН ПРО ОДНОГО - КУПУЙТЕ БЕЗПЕЧНО ОНЛАЙН НА ХОЗПРОМ

Сыроделие в домашних условиях Сыроделие Кухонные принадлежности Аксессуары для сыроделия Пластиковые формы для сыра Сыроделие наборы Форма для сыра Закваски и ферменты для сыра Натуральный сыр Форма для сыра Форма для сыра из молока Формы для сыров Формы для изготовления сыра Сыр из козьего молока Форма для творога Фермент для закваски молока Рецепт домашнего сыра Домашний молочный сыр Формы для сыров Сычужный сыр Молоко Брынза Квадратные формы для сыра Мезофильная закваска Пресс для сыра Козий сыр Заквасочка формы для сыра Формы для сыроварения Домашний сыр Сделать твердый сыр Свежий сыр Закваска для сыра Изготовление сыра дома Сделать домашний сыр Пресс для сыра Фермент для закваски молока Формы для мягких сыров Домашний сыр Сделать козий сыр Сыр сычужный
52.92 грн
☑ Товар в наявності
☑ Актуальна ціна
☑ Швидка доставка
Зараз цей товар

(04-154) Рікоттниця 1,7 кг
Ціна за одиницю: 52.92 грн
Колір: белый
Кількість:
грнУніверсальна форма для виробництва м'яких сирів. Конусна форма ідеально підходить для приготування традиційного сиру "Рікотта".
"Рікотта" за технологією виробництва відрізняється тим, що роблять її не з молока, а з молочної сироватки, яку отримують після виробництва твердих сирів.
Особливість форми: ефективна для отримання ніжних класичних італійських м'яких сирів.
Матеріал: харчовий полімер
Діаметр верхній: 190 мм
Діаметр нижній: 95 мм
Висота: 95 мм
Вихід продукції: 1,5-2,0 кг
Термін відправлення (днів): 1-3

Виражена конусність форми «Рікотта», наявність отворів різної товщини і глибини по всьому колу вироба, точний градус опускаючихся донизу граней кругових перемичок форми - це не прагнення ускладнити конструкцію, а завдання до досконалості дотримати технологію і процес народження ніжного італійського сиру - рікотта.
Представлена компанією Хозпром форма оптимально відокремлює рідина з сирного зерна, швидко формує красиву голівку зі збереженням легкості і м'якої консистенції кулінарного шедевра - делікатесного сиру Рікотта.
з формами ТМ Хозпром мета отримання кулінарного шедевра є результатом простого і захоплюючого процесу - приготування смачного натурального продукту зі справжнього молока.